Tábor 12.-13.12.2020

Polévka v Táboře bude !

Tentokrát pro zdravotníky z táborské nemocnice ! 

 

1. Virtuální polévka (varianta pro všechny, kteří nemohou být na místě a nebydlí v Táboře a okolí)

Na tomto odkaze : https://form.simpleshop.cz/KMD6/  zakoupíte virtuální polévku v hodnotě 100 Kč/porci. Peníze zaplatíte převodem na uvedený bankovní účet a tím budou evidovány ve veřejné sbírce. 

 

2. Objednání polévky předem (pro firmy nebo jednotlivce, pro lidi v karanténě,...)

Na tomto odkaze : https://form.simpleshop.cz/omJV/   objednejte polévky dle vlastního výběru. Při objednávce máte možnost platit přes účet (systém vám vygeneruje také fakturu) nebo v hotovosti. Hotově zaplatíte při převzetí polévky, to je na místě před kavárnou Konstanz, Pražská ulice Tábor nebo při převzetí na adrese, kterou zvolíte vy. Údaje k platbě i způsobu dodání vyplníte ve formuláři. 

Polévku vám dovezou naši dobrovolníci s připravenou kasičkou, do které můžete obnos vložit. Do těchto kasiček se přijímají také peníze nad cenu polévky, tedy ty, které chcete dát navíc. Kasičky jsou také součástí veřejné sbírky a jejich obsah se spojí s celkovým výtěžkem z akce. Rozvoz je zdarma pouze v Táboře a okolí do 15 km. Při objednávce nad 20 porcí dovezeme do vzdálenosti 25 km od Tábora. 

 

3. Objednání polévky online 12. a 13.12. přes messenger (pro všechny, kteří se rozhodnou na poslední chvíli, nebo ty, kteří nemohou z jakéhokoliv důvodu dorazit na místo)

Prostřednictvím zprávy na messengeru https://www.facebook.com/polevkakterapomaha pošlete svoji objednávku z vybraného menu (pozor objednávky zde nejsou na formuláři, nutno vypsat ). Náš dobrovolník objednávku přijme a buď potvrdí v plném rozsahu, nebo nabídne alternativu (to je pro případ, že by vámi požadovaná polévka byla vyprodaná). Uvedete adresu dodání a náš polévkový tým objednávku zaveze. Rozvoz je zdarma pouze v Táboře a okolí do 15 km. Při objednávce nad 20 porcí dovezeme do vzdálenosti 25 km od Tábora. 

Můžete vyzvednout i osobně před penzionem Konstanz bez fronty :-). Zaplatíte hotově při převzetí. Připravte si prosím částku na vhození do kasičky. 

 

4. Adventní procházka Táborem spojená s nákupem polévky 

Nejlepší způsob jak se potkat a v rámci všech hygienických opatření vám poděkovat za účast osobně. Budeme připraveni s celým týmem v kavárně Konstanz v sobotu a v neděli (12. a 13.12.). Prodávat budeme buď přes výdejní okénko nebo v našem červeném stanu, podle toho co nám předpisy dovolí. Na místě je platba možná opět do připravených kasiček. 

 

Je jasné, že doba je poněkud dramatická a zcela jistě nekonfortní pro pořádání podobných akcí, ale akce se realizovat přes všechny zákazy a příkazy dá. Jen je třeba dbát zvýšené opatrnosti a ohleduplnosti, prodej rozprostřít do více možností. 

Cílem naší práce a vaší podpory je udělat radost lidem, kteří nyní nevědí kde jim hlava stojí a jsou neustále na značkách připraveni pomoci každému, kdo pomoc potřebuje. Podle vybraných peněz nakoupíme dárky a poukázky na služby, které předáme vybraným oddělením táborské nemocnice. Čím více peněz dokážeme společně vybrat, tím větší radost více lidem uděláme.

 

Tak pojďme do toho spolu.