Zapojte se, přispějte

Chci vařit polévku….

Je to úplně jednoduché. Každý rok se může ke stálému týmu přidat kdokoliv, kdo má zájem akci podpořit. Spojte se s námi, navrhněte jakou polévku chcete vařit (nutná je lehká koordinace, aby nebylo 10 kulajd, ale nabídka byla pestrá :-)), my vám sdělíme jaké je ideální množství a pak už jen přijdete v den D na místo. Technické zázemí na akcích na ohřívání, míchání, nandavání, mytí…. máme zajištěno. Po kuchařích se chce pouze jediné ! Aby polévku vařili s láskou, z poctivých surovin jako kdyby byla pro jejich rodinu. Aby se prostě maximálně vytáhli. Přispějete tím, že celé vaření včetně nákladů na suroviny jde finančně za vámi. Vkládáte také svůj čas a energii. Polévku pak na místě prodáváte v den akce (není to podmínka, ale atmosféra akce samotné bývá ta největší odměna ). Vybrané peníze z prodeje putují do kasičky, následně se připojí k ostatním aktivitám spolku a po skončení sbírky se předají příjemci.

 

Chci poslat peníze

Založili jsme transparentní účet  FIO BANKA - Č.Ú. : 171514102/2010, kam můžete peníze poslat v jakékoliv částce. Darovací smlouvu vám rádi vystavíme.

 

Chci přispět projektu jako celku

Moc nám pomůžete, pokud budete chtít přispět celkově na náš projekt a podpořit tím jeho rozvoj a tedy i více peněz ve více místech. Projekt je náročný na technologie a logistiku, víme kam jdeme a jak tam chceme dojít, ale cesta bude dlouhá a trnitá. Chtěli bychom všem kuchařům maximálně usnadnit jejich práci, proto ze sponzorských příspěvků převážně kupujeme velké hrnce, várnice na převoz a manipulaci, indukce.... Hodně peněz si žádá také PR a propagace, s větším množstvím kuchařů potřebujeme více zástěr, stoly, židle. Akce se rozšiřují do jiných měst, kde je nutné dát z počátku maximální důraz na propagaci - proto peníze využíváme i pro účely tisku letáků, plakátů, bannerů apod. V plánu jsou i akční webové stránky, které umožní vybírat peníze zábavnou formou. Díky těmto inovacím je každé vaření rok od roku snazší, otevřenější i pro méně zdatné kuchaře. Tím se myšlenka šíří lavinovou rychlostí, přibývají peníze a místa, kde se může vařit. V případě zájmu nás kontaktujte a my s vámi probereme možnosti spolupráce. Telefon 724820178. 

 

Chci přispět jinak

Pokud vás nápad zaujal a chcete přispět jiným způsobem, tak napište prosím na náš mail a budeme se vám věnovat individuálně. Hodí se dobrovolníci na akce, na stavbu i demontáž, pomůžete nám vylepením plakátu, umístěním kasičky, roznosem letáků, sdílením na sociálních sítích. Kreativitě se meze nekladou a všechno oceníme. Je to přece sousedská pomoc, vy si tvoříte místo kde žijete se s vými sousedy.

 

Chci podobnou akci pořádat v mém městě 

Napište nebo zavolejte. Rádi vám poskytneme know-how, abyste nemuseli urazit cestu pokusů a omylů. Zapůjčíme kotlíky, stoly a stany, dáme jméno, pomůžeme s PR a propagací, předáme zkušenosti. Vy vybíráte příjemce, organizujete sousedy a dáváte akci srdce. Také termín je na vás. Pište na info@polevkakterapomaha.cz nebo volejte na 724820178. Případně nás kontaktujte přes messenger nebo stránky na facebooku.